Kayalar Plastik
İNSAN KAYNAKLARI

Firmamız çalışanlarımıza, çalışanlarımız firmamıza değer verir ve ortaya çıkardığımız başarı tablosunu müşterilerimize sunarız.
İnsan Kaynakları Politikamız
İnsan Kaynakları süreçlerimizi firmamızın amaçlarına uygun olarak kullanmak, kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen çalışanlarla kadromuzu organize etmek ve çalışanlarımıza firmamıza yakışır bir iş ortamı yaratmak.Kayalar Plastik çalışanları firmamızın bir parçası olduklarını hissederler. Firmamızda adaylar işin gerekleri doğrultusunda ve kişisel özellikleri yönünden değerlendirilerek "doğru işe doğru insan" mantığı ile hareket edilmektedir, işe alım politikalarımızda amacımız hiçbir ayrım yapmadan işin gerektirdiği niteliklere sahip ve firmamızın politikalarını benimseyecek kişilere eşit fırsat vermek ve çalışanlarımıza ilerleme olanağı sağlamaktır.
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
İşe Alım Süreci ve İşleyişi
Siz de Kayalar Plastik ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız, lütfen iş başvuru formunu doldurunuz. Doldurup gönderdiğiniz iş başvuru formunuz firmamız yetkililerine ulaşmakta ve firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilmektedir.
image
İŞ BAŞVURU FORMU

© Copyright 2020 KAYALAR PLASTİK. Tüm Hakları Saklıdır.